login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Dostępna jest retransmisja z XXXV Sesji Rady Gminy Łukta z 28 kwietnia link



Archiwum Halowej Ligi sezonu 2010-2011: I runda II runda
Archiwum Wiosennej Ligi drużyn:
6-osobowych 2011
I runda II runda
Archiwum Halowej Ligi sezonu 2012-2013: I runda II runda
Archiwum Halowej Ligi sezonu 2013-2014: II runda
Archiwum Halowej Ligi sezonu 2014-2015: I runda II runda


Dane uzyskane od organizatorów turnieju

Wyniki po 18 kolejce
runda I

m.

drużyna

punkty

wygrane

przegrane

remisy

pauza

bramki
strzelone

bramki
stracone

bilans

1

JASTRZĄB

49

16

0

1

1

236

64

172

2

KMZ

43

14

2

1

1

266

110

156

3

ZAGUBIENI

27

8

6

3

1

126

115

11

4

TPS BOGUCHWAŁY

26

8

7

2

1

108

115

-7

5

BIGOS GŁOWĄ

24

8

9

0

1

94

122

-28

6

UNITED TEAM

18

6

11

0

2

88

141

-53

7

FC PO NALEWCE

18

6

11

0

1

94

222

-128

8

SILVER TEAM

16

5

11

1

1

112

148

-36

9

LKS FABRYKA

11

3

12

2

1

106

154

-48


Miejsce w tabeli zależy kolejno od: ilości punktów, bilansu bramek, ilości bramek strzelonych, ilości bramek straconych.



Ranking strzelców

Ilość zawodników na liście: 93


Objaśnienia
- król
strzelców
- żółta
kartka
- czerwona
kartka
- kara
2-minutowa
- kara
5-minutowa

m.

nazwisko i imię

drużyna

gole

kary

1

SŁAWOMIR ARTEMNIAK

KMZ

86

   

2

GRZEGORZ MATUSIAK

KMZ

76

1 x   

3

JAKUB SOBOTA

JASTRZĄB

40

   

4

ŁUKASZ CISKOWSKI

JASTRZĄB

36

1 x 1 x  

5

SZYMON SOBOTA

JASTRZĄB

34

  1 x 

6

DANIEL SOBOTA

JASTRZĄB

32

2 x   

7

PRZEMYSŁAW RUCKI

FC PO NALEWCE

31

1 x  1 x 

7

DAWID PASIEROWSKI

KMZ

31

  3 x 

8

MATEUSZ SOBOTA

JASTRZĄB

30

1 x   

8

JAKUB WIERGOLEWSKI

SILVER TEAM

30

   

8

KAMIL KAMIŃSKI

TPS BOGUCHWAŁY

30

   

9

TOMASZ KARKUT

JASTRZĄB

28

   

10

KRZYSZTOF SZOSTAK

ZAGUBIENI

27

   

11

DAWID PASZKO

LKS FABRYKA

26

   

11

PATRYK BUDZIŃSKI

SILVER TEAM

26

   

12

PRZEMYSŁAW CHODUŃ

KMZ

25

   

12

MICHAŁ SZOSTAK

ZAGUBIENI

25

   

12

PIOTR GEMBALA

ZAGUBIENI

25

2 x   

13

KRZYSZTOF FLORKOWSKI

KMZ

23

   

14

ARTUR KASPRZYK

LKS FABRYKA

22

   1 x

15

PAWEŁ STANIK

JASTRZĄB

21

   

16

WOJCIECH BRDAK

ZAGUBIENI

20

  1 x 

17

JAKUB PIENIEK

BIGOS GŁOWĄ

19

1 x   

17

MATEUSZ KAĆKIEWICZ

TPS BOGUCHWAŁY

19

  1 x 

18

PATRYK WRONKA

UNITED TEAM

18

3 x 1 x 1 x 

19

WOJCIECH PODLEWSKI

FC PO NALEWCE

17

   

19

ARIEL KLEJNOWSKI

UNITED TEAM

17

   

20

MARCIN LETTKOWSKI

LKS FABRYKA

16

   

21

KAROL KOZAK

BIGOS GŁOWĄ

15

   

21

PAWEŁ BRDAK

BIGOS GŁOWĄ

15

   

21

LUCJAN WOJTKOWSKI

FC PO NALEWCE

15

   

21

TOMASZ ŚWIERCZ

FC PO NALEWCE

15

   

21

ADRIAN KAĆKIEWICZ

TPS BOGUCHWAŁY

15

   

22

PIOTR KIELAK

BIGOS GŁOWĄ

14

   

22

JAKUB MISZCZUK

SILVER TEAM

14

   

23

DOMINIK KĘPA

KMZ

13

   

23

TOMASZ KAĆKIEWICZ

TPS BOGUCHWAŁY

13

   

23

WOJCIECH KAĆKIEWICZ

TPS BOGUCHWAŁY

13

  1 x 

24

DAWID LANGOWSKI

LKS FABRYKA

12

   

24

MATEUSZ WIERZBICKI

TPS BOGUCHWAŁY

12

   

25

RAFAŁ SULLEY

SILVER TEAM

10

   

25

KAROL ŁASZKIEWICZ

TPS BOGUCHWAŁY

10

   

25

DANIEL RADZISZEWSKI

UNITED TEAM

10

1 x   

25

MICHAŁ WISZOWATY

UNITED TEAM

10

   

26

ŁUKASZ BRONIKOWSKI

BIGOS GŁOWĄ

9

   

26

RADOSŁAW SOBOTA

JASTRZĄB

9

   

26

REMIGIUSZ DROZDOWSKI

LKS FABRYKA

9

   

26

JACEK ZBIEROWSKI

SILVER TEAM

9

2 x 1 x  

26

ŁUKASZ RUŚĆ

ZAGUBIENI

9

2 x   

26

MARCIN ARTEMNIAK

ZAGUBIENI

9

   

27

KACPER PIENIEK

BIGOS GŁOWĄ

8

2 x   

28

PIOTR POROŚ

FC PO NALEWCE

7

1 x   

28

GRZEGORZ ZBIEROWSKI

SILVER TEAM

7

   

28

DOMINIK PRZYBYSZ

UNITED TEAM

7

1 x   

28

DARIUSZ ZIELIŃSKI

ZAGUBIENI

7

 1 x  

28

MICHAŁ BRDAK

ZAGUBIENI

7

   

29

MIKOŁAJ KAWCZYŃSKI

BIGOS GŁOWĄ

6

   

29

KAROL DMOCHEWICZ

KMZ

6

   

29

CZAREK WRONKA

SILVER TEAM

6

   

29

JAKUB ZAŁĘSKI

UNITED TEAM

6

   

29

MIKOŁAJ JESIONEK

UNITED TEAM

6

   

30

MATEUSZ SASIN

TPS BOGUCHWAŁY

5

   

31

KRZYSZTOF BORZYM

LKS FABRYKA

4

1 x   

31

MATEUSZ KOWALSKI

LKS FABRYKA

4

2 x   

31

PAWEŁ BIGUS

SILVER TEAM

4

   

31

JAKUB ZIELIŃSKI

UNITED TEAM

4

   

31

MARCIN WARZYŃSKI

ZAGUBIENI

4

   

32

KAMIL POPIELARSKI

FC PO NALEWCE

3

   

32

KACPER ŁODYGA

TPS BOGUCHWAŁY

3

   

32

MARCIN SASIN

TPS BOGUCHWAŁY

3

   

32

RAFAŁ SASIN

TPS BOGUCHWAŁY

3

   

32

KONRAD MENZIŃSKI

UNITED TEAM

3

   

33

JAKUB WIŚNIEWSKI

FC PO NALEWCE

2

1 x   

33

MICHAŁ KRASZEWSKI

KMZ

2

   

33

DANIEL BOCZKO

LKS FABRYKA

2

   

33

SZYMON SASIN

UNITED TEAM

2

   

34

PATRYK ŁASZKOWSKI

BIGOS GŁOWĄ

1

   

34

MARCIN BRONIKOWSKI

FC PO NALEWCE

1

   

34

PIOTR SOBOTA

JASTRZĄB

1

   

34

KRZYSZTOF SKOWROŃSKI

LKS FABRYKA

1

   

34

SZYMON KIERSTAN

LKS FABRYKA

1

   

34

ADAM ZDONEK

SILVER TEAM

1

   

34

RADOSŁAW DZIEWULSKI

TPS BOGUCHWAŁY

1

1 x   

34

KRZYSZTOF RATKIEWICZ

UNITED TEAM

1

   

35

KONRAD MORENC

BIGOS GŁOWĄ

0

   

35

JACEK WOJTKOWSKI

FC PO NALEWCE

0

   

35

TOMASZ FEDEJKO

FC PO NALEWCE

0

   

35

KAMIL MIKOŁAJCZYK

LKS FABRYKA

0

   

35

MACIEJ CIULAK

LKS FABRYKA

0

   

35

PAWEŁ ORŁOWSKI

LKS FABRYKA

0

   

35

FILIP ZAWALICH

SILVER TEAM

0

   

35

TOMASZ PANEK

SILVER TEAM

0

   

35

MICHAŁ WISZOWATY

TPS BOGUCHWAŁY

0

   


 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski