login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Dostępna jest retransmisja z XXXVII Sesji Rady Gminy Łukta z 30 czerwca link

7 Stycznia 2013, godz: 20:57

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 21 Finał, Łukta


Uwaga zmiany. Więcej w dole wiadomości.

Uwaga pojawiły się zmiany w programie WOŚP. Pierwsza to zmiana filmu o 19:00. Zamianst "Mój Rower", zobaczymy film "Nietykalni". Za zmiany przepraszamy. Finał WOŚP zacznie się o godz. 16:00! A w Niedziele posłuchać będziemy mogli wokalnych występów. Serdecznie zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury.

Bajkowy
Bal dla dzieci
- mile widziane przebrania!


Ogłoszenie!!!
Zbieramy fanty na licytacje podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jeśli chcecie wesprzeć tą akcje i oddać swoje przedmioty na ten cel, prosimy o dostarczenie ich do Gminnego Ośrodka Kultury.

Podczas WOŚP sprzedawane będą ciasta oraz gorące i zimne posiłki. Szukamy osób, które przeznaczyłyby na ten cel swoje wyroby/wypieki. Jeśli chcesz wziąć udział w tym przedsięwzięciu zgłoś się do Gminnego Ośrodka Kultury.


komentarze (9) malina: Młodzież z Łukty angażuje się w to całym sercem.
Szkoda, że mało kto przyszedł na koncerty. Świetne zespoły przyjechały dla Was, aby urozmaicić Wam ten wolny i nudny sobotni wieczór... wstyd się przyznać, ale mało kto docenił ich poświęcenie. Nie rozumiem tej filozofii... nie robić nic - źle, coś zrobić - też źle. Mogę jedynie napisać, że jest co żałować, bo kapele i wykonania były świetne!!!
dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

7 Stycznia 2013, godz: 20:29

Jednodniowy Turniej Gier Planszowych - zapisy


Jednodniowy Turniej Gier Planszowych


Ruszają zapisy do Jednodniowego Turnieju Gier Planszowych w Łukcie. 12 stycznia (sobota) w godzinach 12:00 - 15:00 zagramy w Scrabble, Warcaby i Jenga.

- Każdy uczestnik turnieju może wziąć udział w dowolnej grze znajdującej się w kąciku gier tylko i wyłącznie jeden raz.
- Po zakończonej rozgrywce gracz zwalania miejsce przy stoliku.
- Po każdej rozgrywce przyznawane są punkty w zależności od zajętego miejsca oraz stopnia trudności gry.
- Wygrywa ten, który zdobył najwięcej punktów.

Zgłoszenia na turniej dokonywać można drogą e-mailową na adres: paula.malinka@wp.pl oraz telefonicznie pod nr 603 519 628, do piątku 10 stycznia 2013r do godz. 20:00. W tytule proszę napisać TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH oraz imię i nazwisko. By przystąpić do turnieju należy dokonać wpłaty w wysokości 10zł od osoby do 12 stycznia 2013r. do godziny 12:00 w GOKu. Zapisy kończą się z chwilą, gdy uzyskamy odpowiednią ilość zawodników. Wszystkich zawodników prosimy o przybycie na godzinę 12.00 do Sali bankietowej w GOK-u. Wszystkie dodatkowe informacje dot. turnieju będą zamieszczane na stronie www.lukta-city.pl.

Dla zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody!

Turniej rozgrywany jest w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały dochód zebrany z turnieju zostanie przekazany na ten cel.


komentarze (1) jp2gmd: hehs bierki dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

7 Stycznia 2013, godz: 20:15

Jednodniowy Turniej Gier Komputerowych - zapisy


Jednodniowy Turniej Gier Komputerowych

Ruszają zapisy do Jednodniowego Turnieju Gier Komputerowych w Łukcie. 12 stycznia (sobota) w godzinach 12:00 - 15:00 rozegramy mecze w grach Battlefield 2 oraz Fifa 13. Mecze w grze Battlefield 2 będą rozgrywane na komputerach klasy PC w drużynach 4-osobowych. Komputery w GOKu wyposażone są w myszki i klawiatury, ale dla lepszego komfortu gry sugerujemy zabrać ze sobą własne myszkę na USB (i podkładkę), klawiaturę na USB oraz koniecznie słuchawki i/lub mikrofon (do drużynowej komunikacji). Więcej informacji ukaże się w regulaminie turnieju.

Mecze w FIFA 13 rozgrywane będą na konsoli Xbox360.

Zgłoszenia na turniej dokonywać można drogą e-mailową na adres: gresmalina@wp.pl oraz telefonicznie pod nr 660 970 272, do piątku 10 stycznia 2013r do godz. 20:00. W zgłoszeniu do Battlefield 2 należy podać listę osób (imię i nazwisko), tytuł gry oraz kto w zespole jest kapitanem. W przypadku FIFA 13 imię i nazwisko zawodnika oraz tytuł gry.

By przystąpić do turnieju należy dokonać wpłaty w wysokości 10zł od osoby (zarówno w grze Fifa 13 jak i Battlefield 2) do 12 stycznia 2013r. do godziny 12:00 w GOKu. Zapisy kończą się z chwilą, gdy uzyskamy odpowiednią ilość drużyn/zawodników: Battlefield - 8 drużyn, FIFA - 16 zawodników.

Wszystkich zawodników prosimy o przybycie 30 minut przed rozpoczęciem turnieju (11:30) do sali komputerowej W GOK-u, w celu wylosowania przeciwników.

Turniej zostanie rozegrany w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie w sali komputerowej.

Wszystkie dodatkowe informacje dot. turnieju będą zamieszczane na stronie www.lukta-city.pl.

Dla zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody!

Turniej rozgrywany jest w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały dochód zebrany z turnieju zostanie przekazany na ten cel.

Regulamin Battlefield 2

Regulamin FIFA 13


komentarze (14) gres: Pozostało tylko jedno miejsce dla drużyny do gry w BF2.

Zapisy zakończone!
Do Turnieju FIFA zapisało się 14 osób.
1. Maciej Malinowski
2. Damian Stachura
3. Piotr Trzciński
4. Patryk Budziński
5. Grzegorz Zbierowski
6. Maciej Zbierowski
7. Jacek Zbierowski
8. Patryk Łaszkowski
9. Łukasz Sulley
10 Kondrat Morenc
11. Pieniek Kacper
12. Pieniek Kuba
13. Paweł Makowski
14. Jakub Zieliński

Do Turnieju Battlefield zapisało się 7 drużyn:
1. WOŚP
2. Cebulasy
3. Buraczki
4. Skrzydłowi
5. Assassini
6. Szaraczki
7. drużyna Tomasza Kieruczenko (drużyna nie podała własnej nazwy)

Przypominam o przybyciu wszystkich 30 min przed rozpoczęciem turniejów FIFA oraz Battlefield w celu wylosowania przeciwników!
dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

7 Stycznia 2013, godz: 11:35

Spotkanie z Moniką Sawicką


Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie
z a p r a s z a
na spotkanie autorskie z pisarką

Moniką Sawicką

które odbędzie się 9 stycznia 2013 r. (środa) o godzinie 17:00
w siedzibie Biblioteki, przy ul. Kościelnej 2 B


komentarze (2) malina: To może warto zajrzeć na jej oficjalną stronę i przeczytać co napisała ;) dodaj komentarz autor:gres

28 Grudnia 2012, godz: 22:57

Ogłoszenia Gminnego Ośrodka Kulturykomentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres

24 Grudnia 2012, godz: 09:33

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres

16 Grudnia 2012, godz: 16:26

Stanisław Raginiak - kolędy


Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, i na prośbę samego autora zamieszczamy linki do kolęd, do których tekst napisał Stanisław Raginiak. Pierwsza z nich, "Kolęda grudzka", napisana została dla gminy w której poeta pracuje - Gruty.

Kolęda 1

Druga to "Kolęda dla matki", która już gościła na naszej stronie rok temu. Tekst do niej, a właściwie wiersz na podstawie której powstała, znajduje się na naszej stronie w dziale S.Raginiak / Wiersze.

Obie kolędy wykonuje Dorota Berent.

komentarze (2) autor: Gratulacje. Bardzo udane kompozycje pod każdym względem. Na uwagę zasługuje "hallelujah" tej samej wykonawczyni. Wesołych Świąt. dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

14 Grudnia 2012, godz: 18:25

Forum i system wiadomości


Na naszej stronie, Łukta-City, pojawiło się długo wyczekiwane forum! Jego funkcjonalność ogranicza się przede wszystkim do zakładania tematów oraz udzielania odpowiedzi na nie. Teraz każdy zalogowany użytkownik będzie mógł zapoczątkować dyskusje na dowolny temat. Z tego miejsca proszę o propozycje działów, które składać możecie w komentarzach od tego artykułu, gdyż dział założyć mogą jedynie moderatorzy.

Drugą nowością jest system wysyłania wiadomości prywatnych do wybranych użytkowników. Wysłać wiadomość można do każdego pod warunkiem, że zna się jego login/pseuonim jakim się posługuje na ŁC. Aby wysłać wiadomość należy się przede wszystkim zalogować i wejść w "mój profil". Tam wystarczy kliknąć link "Napisz wiadomość". Mam nadzieję, że system ten jest dosyć intuicyjny i nie potrzeba jakiejś instrukcji obsługi do niego :D

Jeśli pojawią się jakieś problemy w funkcjonowaniu forum czy też systemu wiadomości, prosze o poinformowanie.

komentarze (1) autor: Pożyjemy, zabaczymy, jak to jest z nowatorskimi rzeczami. Trzeba będzie spróbowac dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

13 Grudnia 2012, godz: 13:49

Fundusze EU.


Szanowni Państwo,
Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniu 21.12.2012r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Łukcie odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat dotacji unijnych zapraszamy w godzinach 8:30-13:30.

Adres siedziby:
Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie ul. Kościelna 2B 14 -105 Łukta

Dodatkowe informacje można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, telefon: 89 521 93 86.

Serdecznie zapraszamy.


komentarze (1) autor: To może być ciekawe, na co można "brukselkę' skrobnąć. Udało się na piękny budynek GOK-u, może sie uda na coś innego. Tylko niestety trzeba mieć pomysł i wkład własny. dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

12 Grudnia 2012, godz: 10:46

Weź udział w konkursie MOJE MIASTO


Byłeś w Ostródzie? Weź udział w konkursie „MOJE MIASTO”
Napisz jedno słowo lub zdanie o Ostródzie
WWW.FACEBOOK.COM/ECKPASCAL


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres

9 Grudnia 2012, godz: 21:39

Wolontariusze, przybywajcie!Nadal poszukujemy osób, które chętnie pomogą w organizacji, zbiórce pieniędzy, tworzeniu dekoracji, zabezpieczeniu imprez oraz utrzymaniu porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy wolontariuszy, którzy wspomogą tę szlachetną inicjatywę. Dołącz do naszego zespołu składającego się z życzliwych, entuzjastycznych, energicznych i sympatycznych młodych ludzi! Nieś wraz z nami swoją bezinteresowną pomoc, tym którzy tego najbardziej potrzebują.

Kolejne organizacyjne spotkanie odbędzie się 21 grudnia 2012r. o godz.18:00 w GOKu w Łukcie.

Serdecznie zapraszamy,
Sztab WOŚP w Łukcie.


komentarze (5) gres: Aż dziwne, że na to nie wpadli, już legendarni AMERYKAŃSCY naukowcy :D dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

9 Grudnia 2012, godz: 14:21

7. kolejka Ligi Halowej!


 

 

Komunikat

     W związku z Halowym Turniejem Piłki Nożnej, który zostanie rozegrany 16 grudnia 2012 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukcie informujemy, że 7. kolejka Halowej Piłki Nożnej Drużyn Czteroosobowych odbędzie się 14 grudnia (piątek). Początek rozgrywek o godz. 18.00.

Elżbieta Piotrak i Bogdan Purzycki


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

7 Grudnia 2012, godz: 15:27

Atrakcja podczas "Pierwszej Gwiazdki"


 

Kolejną atrakcją podczas "Pierwszej Gwiazdki" (16 grudnia o godz. 14.00) , dzięki Strażakom OSP Łukta, będzie podnośnik strażacki.
Wspinając się w górę zobaczymy panoramę całej Łukty! Skorzystanie ze sprzętu będzie za drobną opłatą, lecz cały dochód zostanie przeznaczony na kosztowną rehabilitację dla naszego Kolegi Czarka Kusiaka, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. 

*Warunkiem będzie pogoda, dlatego miejmy nadzieję, że zła aura nie przeszkodzi nam tego dnia.


komentarze (1) gres: Super! :D dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

5 Grudnia 2012, godz: 18:09

Halowy Turniej Piłki Nożnej


 

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO

W ŁUKCIE 

 

 

ZAPISY DRUŻYN DO 15 grudnia 2012!

- uczestnikami turnieju mogą być osoby powyżej 15 roku życia,

- drużyna może składać się z 7 zawodników (gramy 3+bramkarz),

- wpisowe 50 zł,

- planowany termin turnieju 16.12.2012 r. godz. 9:00,

- zgłoszenia prosimy kierować pod nr tel.: 505 478 271.

- wstęp na halę 2 zł 

Pieniądze zebrane z wpisowego drużyn oraz ze wstępu na halę przekazane będą na kosztowną rehabilitację dla naszego Kolegi Czarka Kusiaka, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.

UWAGA! W trakcie turnieju będzie możliwość strzyżenia włosów. Wszystkie zebrane środki finansowe zostaną przekazane na ten szczytny cel. 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gosiaq edycja:gosiaq

5 Grudnia 2012, godz: 11:23

Zagłosuj na Naszych przedszkolaków.


Dzień dobry Państwu

Za Waszym pośrednictwem chciałbym zaapelować do wszystkich sympatyków Łukty o wsparcie naszych najmłodszych mieszkańców, którzy startując w konkursie organizowanym przez producenta pasty do zębów walczą o główną nagrodę, czyli wyposażenie placu zabaw lub zestaw mebli przedszkolnych.Promując zdrowie i higienę możemy pomóc naszym najmłodszym.


PRACA PLASTYCZNA MALUSZKÓW Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W ŁUKCIE

Nasza pomoc nic nie kosztuje. Wystarczy wejść na podany adres:

http://www.akademia-aquafresh.pl/component/konkursy/przedszkola.html

wpisać nazwę miejscowości (ŁUKTA) oddać swój głos. Po oddaniu głosu na swój aders email otrzymujemy wiadomość z prośbą o potwierdzenie głosu. Klikamy i po sprawie. Konkurs trwa do 17 grudnia do godz. 10.00.
Frajda i poczucie spełnienia dobrego uczynku - gwarantowane.
Każdy głos się liczy. Codziennie każdy może oddać jeden głos.

Dziękuję

Adam Patoka


komentarze (4) pantera: namawiam głosujcie ja oddałem już tyle ile mogłem damy radę przecież jesteśmy najlepsi!!!!!!!!!!!!!! dodaj komentarz autor:gres

                                      
                                      
                          

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski