login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Uwaga, rozkład jazdy został zaktualizowany! Zmiany u przewoźników "u Grzesia" oraz PKS Ostróda. Są już wyniki wyborów samorządowych 2014

19 Listopada 2014, godz: 13:33

Zapraszamy gorąco!



komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina

17 Listopada 2014, godz: 09:06

Wyniki Wyborów Samorządowych 2014


Nieoficjalnie możemy napisać, że w wyborach samorządowych 2014 na stanowisko wójta wygrał Pan Robert Bronisław Malinowski otrzymując 68,98% głosów.
Pan Jan Leonowicz zdobył 31,02% głosów.

W wyborach do rady gminy Łukta mandaty otrzymali:

Kowalska Agnieszka Marzena
Piotrak Elźbieta
Ruść Ryszard Mirosław
Zając Małgorzata Maria
Skutnik Waldemar
Gancewski Wacław
Lipowski Robert Grzegorz
Raginiak Justyna
Drozdowska Marta Katarzyna
Urbaszek Barbara
Świerczyńska Małgorzata
Dzieniszewski Tadeusz
Nastaga Paweł Władysław
Żurawska Katarzyna Anna
Kowalski Lech Zbigniew

 

Wyniki wyborów na wójta Gminy Łukta 2014
Łukta

Florczaki

Mostkowo

 

Wyniki sondy - kliknij aby powiększyć!

OKRĘG NR 1

OKRĘG NR 2

OKRĘG NR 3

OKRĘG NR 4

OKRĘG NR 5

OKRĘG NR 6

OKRĘG NR 7

OKRĘG NR 8

OKRĘG NR 9


OKRĘG NR 10

 OKRĘG NR 11

 OKRĘG NR 12

OKRĘG NR 13

OKRĘG NR 14

OKRĘG NR 15

 


komentarze (19) autor: "Wierzaj mi, że dary zjednują ludzi i bogów". /niestety nie pamiętam autora/. Kiedyś fundowano kościoły, klasztory, a teraz tylko skrzynka... Co za upadek obyczajów, ale jaka funkcja taki dar? dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

13 Listopada 2014, godz: 09:06

Spotkanie ze Stanisławem Raginiakiem


            7 listopada 2014 r. odbyło się spotkanie ze Stanisławem Raginiakiem - poetą i prozaikiem pochodzącym z Łukty - w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łukcie z okazji promocji najnowszego tomiku wierszy autora Przenikanie światów. Na spotkaniu Gość nie tylko opowiadał o nowym dziele, ale również przywoływał momenty i miejsca z przeszłości, kiedy był mieszkańcem Łukty oraz kiedy odwiedzał naszą oraz okoliczne wsie w późniejszym czasie. Po spotkaniu można było nabyć książki autora, promowany tomik Przenikanie światów oraz zbiór opowiadań Wewnątrz leśnego czasu ze specjalną dedykacją.


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

11 Listopada 2014, godz: 13:15

Jestem Polakiem i jestem z tego dumny



komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

6 Listopada 2014, godz: 13:13

Koncert



komentarze (1) autor: Czy to ma być ta nowa siła dopuszczająca się profanacji godła państwowego przedstawianego jako koronowany kurak. dodaj komentarz autor:gres

5 Listopada 2014, godz: 09:19

Spotkanie ze Stanisławem Raginiakiem w Łukcie


fot. Piotr Bilski, Gazeta Pomorska

7 listopada 2014 r. o godz. 18:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łukcie (GOK, ul. Kościelna 2b) obędzie się spotkanie autorskie ze Stanisławem Raginiakiem. Na spotkaniu będzie można zakupić najnowszy tomik wierszy "Przenikanie światów". Serdecznie zapraszamy.



komentarze (1) luktamer: Milo by bylo go po wielu latach zobaczyc-moze powspominac?-niemniej przesylam pozdrowienia.!!! dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

1 Listopada 2014, godz: 22:12

Halowa Liga - komunikat


 

KOMUNIKAT

Do rozgrywek w Halowej Lidze Piłki Nożnej Drużyn Czteroosobowych w sezonie 2014-2015 zgłosiło się 7 drużyn:

1.     GLĘDY

2.     ABORCJA TEAM

3.     DREAM TEAM

4.     PATOLOGY TEAM

5.     MŁODE WILKI

6.     KMZ

7.     DYNAMO MIX

 

Więcej informacji wkrótce!

 

Elżbieta Piotrak

 


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

17 Października 2014, godz: 13:09

Kolejna edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej!


 

Halowa Liga Piłki Nożnej Drużyn Czteroosobowych w sezonie 2014/2015

            Drużyny chętne do wzięcia udziału w  rozgrywkach  Halowej Ligi Piłki Nożnej, która odbędzie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie, mogą dokonywać zgłoszenia do  dnia
30 października 2014r.  na adres mailowy
luktaliga@o2.pl lub telefonicznie pod numerem 508133839.         

W zgłoszeniu należy podać:

                  - nazwę drużyny

                  - imienną listę zawodników reprezentujących drużynę

                  - nazwisko, imię i kontakt telefoniczny kapitana drużyny

                                                            

Proponowany termin rozgrywek – niedziela.

Wpisowe  wynosi 120 zł za jedną rundę.

 

Elżbieta Piotrak


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina edycja:gres

14 Października 2014, godz: 14:03

"Bieg Przełajowy..." - wyniki


Dane pochodzą z wama-sport.pl

Zdjęcia z wydarzenia

Wyniki

Dystans 10 km

Mężczyźni Open

1 Olejarz Artur Zielona Góra 12 Batalion Dowodzenia Szczecin 10km M20 (16-29 lat) 1988 00:36:58

2 Dembowski Mariusz Lidzbark H+H Polska 10km M30 (30-39 lat) 1983 00:38:00

3 Tarasiuk Paweł Poznan 31 baza lotnictwa taktycznego poznan-krzesiny 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:38:13

4 Kowalski Karol Dobrocin Team Kopeć 10km M20 (16-29 lat) 1994 00:40:37

5 Chodorowicz Kamil Morąg Paged Sklejka Team Kopeć 10km M20 (16-29 lat) 1989 00:41:07

6 Lullis Kamil Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:41:36

7 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 10km M30 (30-39 lat) 1976 00:41:55

8 Menziński Przemysław Żabi Róg MSB FINISZ MORĄG 10km M20 (16-29 lat) 1987 00:42:14

9 Horba Kamil Zalewo 20 brygada zmechanizowana 10km M20 (16-29 lat) 1986 00:43:10

10 Sanecki Patryk Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10km M20 (16-29 lat) 1990 00:43:23

11 Długosz Marek Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 10km M50 (50 i więcej lat) 1962 00:43:29

12 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1971 00:43:48

13 Gil Jarosław Jonkowo Klub Zielonego Stołu 10km M20 (16-29 lat) 1987 00:43:57

14 Skoneczny Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 10km M50 (50 i więcej lat) 1962 00:44:03

15 Berk Krzysztof Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 10km M40 (40-49 lat) 1972 00:44:34

16 Korowacki Marcin Pasłęk KB BiegamBoLubię PASŁĘK 10km M20 (16-29 lat) 1987 00:45:40

17 Skoczylas Dawid Bartoszyce MDK UKS ,,Jedynka\" Bartoszyce 10km M20 (16-29 lat) 1997 00:46:32

18 Możejko Marek Morąg Finisz Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1974 00:46:59

19 Figat Mirosław Bartoszyce MDK UKS ,,Jedynka\" Bartoszyce 10km M50 (50 i więcej lat) 1958 00:47:11

20 Wiśniewski Mariusz Morąg Finisz Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1973 00:47:17

21 Zalewski Przemysław Ostróda Wariat Team 10km M30 (30-39 lat) 1982 00:47:29

22 Pietrzak Mirosław Morąg Finisz Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1965 00:47:37

23 Matejko Piotr Orneta FiniszMorąg 10km M50 (50 i więcej lat) 1954 00:47:48

24 Rosman Paweł Morąg finisz Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1971 00:48:03

25 Oleksiak Krzysztof Olsztyn Nutripol 10km M30 (30-39 lat) 1975 00:48:08

26 Fieodorow Tomasz Barczewo Amator 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:48:21

27 Ostrowski Przemysław Jeziorany AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:48:21

28 Nawojczyk Przemysław Ketrzyn AKM Olimp Olsztyn 10km M30 (30-39 lat) 1981 00:48:44

Wiśniewski Jacek Kętrzyn 10km M30 (30-39 lat) 1975 00:49:00

30 Biesiekierski Krzysztof Jeziorany AKM Olimp Olsztyn 10km M40 (40-49 lat) 1973 00:49:17

31 Tołkaczewski Łukasz Ostróda Wariat Team 10km M30 (30-39 lat) 1980 00:49:27

32 Zapadka Sławomir Mrągowo 10km M50 (50 i więcej lat) 1955 00:49:34

33 Borkowski Sławomir Kętrzyn 10km M40 (40-49 lat) 1971 00:49:36

34 Antoniak Krzysztof Olsztyn 12tridruzyna wilka 10km M30 (30-39 lat) 1976 00:49:50

35 Szewczyk Rafał Olsztyn TEAM KOPEĆ 10km M40 (40-49 lat) 1974 00:50:22

36 Raboj Andrzej Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10km M20 (16-29 lat) 1985 00:50:30

37 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 10km M50 (50 i więcej lat) 1963 00:50:31

38 Mańkowski Krzysztof Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:50:39

39 Kowalewski Tomasz Olsztyn 10km M30 (30-39 lat) 1979 00:50:44

40 Kłos Bogusław Łukta 10km M40 (40-49 lat) 1974 00:50:55

41 Jażdżewski Sebastian Bytów KB GOCH Bytów 10km M30 (30-39 lat) 1981 00:51:58

42 Krupka Adam Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1973 00:51:56

43 Roczyński Paweł Morąg Finisz Morąg 10km M30 (30-39 lat) 1976 00:52:04

44 Marszałek Paweł Ostróda 10km M30 (30-39 lat) 1979 00:52:03

45 Kraskowski Piotr Dobre Miasto 10km M30 (30-39 lat) 1975 00:52:30

46 Pilarczyk Krzysztof Olsztyn Pik.Projekt 10km M40 (40-49 lat) 1971 00:52:39

47 Boras Jacek Olsztyn 20 Brygada Zmechanizowana 10km M30 (30-39 lat) 1982 00:53:01

48 Antczak Marcin Ostróda 10km M30 (30-39 lat) 1979 00:53:14

49 Hnatyszyn Andrzej Prabuty 10km M50 (50 i więcej lat) 1962 00:53:39

50 Kord Bogdan Barczewo 10km M50 (50 i więcej lat) 1958 00:53:58

 

M20

Open 1 (1) Olejarz Artur Zielona Góra 12 Batalion Dowodzenia Szczecin 10km M20 (16-29 lat) 1988 00:36:58

1 (4) Kowalski Karol Dobrocin Team Kopeć 10km M20 (16-29 lat) 1994 00:40:37

2 (5) Chodorowicz Kamil Morąg Paged Sklejka Team Kopeć 10km M20 (16-29 lat) 1989 00:41:07

3 (8) Menziński Przemysław Żabi Róg MSB FINISZ MORĄG 10km M20 (16-29 lat) 1987 00:42:14

4 (9) Horba Kamil Zalewo 20 brygada zmechanizowana 10km M20 (16-29 lat) 1986 00:43:10

5 (10) Sanecki Patryk Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10km M20 (16-29 lat) 1990 00:43:23

6 (14) Gil Jarosław Jonkowo Klub Zielonego Stołu 10km M20 (16-29 lat) 1987 00:43:56

M30

Open 2 (2) Dembowski Mariusz Lidzbark H+H Polska 10km M30 (30-39 lat) 1983 00:38:00

Open 3 (3) Tarasiuk Paweł Poznan 31 baza lotnictwa taktycznego poznan-krzesiny 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:38:13

1 (6) Lullis Kamil Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:41:36

2 (7) Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 10km M30 (30-39 lat) 1976 00:41:55

3 (23) Zalewski Przemysław Ostróda Wariat Team 10km M30 (30-39 lat) 1982 00:47:29

4 (27) Oleksiak Krzysztof Olsztyn Nutripol 10km M30 (30-39 lat) 1975 00:48:08

5 (28) Fieodorow Tomasz Barczewo Amator 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:48:21

6 (29) Ostrowski Przemysław Jeziorany AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 10km M30 (30-39 lat) 1984 00:48:21

M40

1 (13) Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1971 00:43:48

2 (17) Berk Krzysztof Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 10km M40 (40-49 lat) 1972 00:44:34

3 (20) Możejko Marek Morąg Finisz Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1974 00:46:59

4 (22) Wiśniewski Mariusz Morąg Finisz Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1973 00:47:17

5 (24) Pietrzak Mirosław Morąg Finisz Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1965 00:47:37

6 (26) Rosman Paweł Morąg finisz Morąg 10km M40 (40-49 lat) 1971 00:48:03

M50

1 (11) Długosz Marek Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 10km M50 (50 i więcej lat) 1962 00:43:29

2 (15) Skoneczny Dariusz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 10km M50 (50 i więcej lat) 1962 00:44:03

3 (21) Figat Mirosław Bartoszyce MDK UKS ,,Jedynka\" Bartoszyce 10km M50 (50 i więcej lat) 1958 00:47:11

4 (25) Matejko Piotr Orneta FiniszMorąg 10km M50 (50 i więcej lat) 1954 00:47:48

5 (34)Zapadka Sławomir Mrągowo 10km M50 (50 i więcej lat) 1955 00:49:34

6 (39) Daniluk Stanisław Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 10km M50 (50 i więcej lat) 1963 00:50:31

 

Kobiety Open

1 Jackiewicz Monika Lubawa Sklep Biegowy 10km K20 (16-29 lat) 1992 00:43:35

2 Barcewicz Marta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 10km K20 (16-29 lat) 1986 00:44:18

3 Woronecka Sylwia Morąg Finisz Morąg 10km K30 (30-39 lat) 1984 00:51:55

4 Reglińska Joanna Bytów Klub Biegacza GOCH Bytów 10km K20 (16-29 lat) 1988 00:51:58

5 Szymańska-Mielcarz Jolanta Morąg FINISZ MORĄG 10km K30 (30-39 lat) 1984 00:52:03

6 Gawrońska Beata Olsztyn BBL Olsztyn 10km K40 (40-49 lat) 1973 00:54:34

7 Żuk Aleksandra Morąg 10km K20 (16-29 lat) 1997 00:54:54

8 Filipczyk Joanna Ostróda Wariat Team 10km K40 (40-49 lat) 1972 00:55:38

9 Kowalonek Amelia Ostroda brak 10km K40 (40-49 lat) 1972 00:56:43

10 Supińska Justyna Olsztyn 10km K20 (16-29 lat) 1987 00:57:47

11 Kraskowska Monika Dobre Miasto 10km K40 (40-49 lat) 1974 00:59:21

12 Orłowska Paulina Morąg Finisz Morąg 10km K20 (16-29 lat) 1991 01:00:04

13 Fredo Karolina Bartoszyce UKS ,,Jedynka\" Bartoszyce 10km K20 (16-29 lat) 1997 01:00:16

14 Bertel Alicja Olsztyn 10km K30 (30-39 lat) 1980 01:01:00

15 Lipka Joanna Morąg Finisz Morąg 10km K20 (16-29 lat) 1985 01:01:23

16 Michalowska Agata Ostróda Ostroda 10km K30 (30-39 lat) 1978 01:03:18

17 Szwankowska Monika Ostróda 10km K30 (30-39 lat) 1978 01:03:21

18 Czerniakowska Paulina Morąg FINISZ MORĄG 10km K20 (16-29 lat) 1985 01:04:43

19 Dolata Anna Barczewo 10km K30 (30-39 lat) 1978 01:04:47

20 Borkowska Grażyna Kętrzyn 10km K40 (40-49 lat) 1972 01:07:06

21 Karczewska Anna Ostróda 10km K30 (30-39 lat) 1978 01:09:17

22 Kozlowska Ewa Olsztyn 10km K40 (40-49 lat) 1969 01:10:55

K20

Open 1 (12) Jackiewicz Monika Lubawa Sklep Biegowy 10km K20 (16-29 lat) 1992 00:43:35

Open 2 (16) Barcewicz Marta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 10km K20 (16-29 lat) 1986 00:44:18

1 (44) Reglińska Joanna Bytów Klub Biegacza GOCH Bytów 10km K20 (16-29 lat) 1988 00:51:58

2 (65)Żuk Aleksandra Morąg 10km K20 (16-29 lat) 1997 00:54:54

3 (82)Supińska Justyna Olsztyn 10km K20 (16-29 lat) 1987 00:57:47

4 (90) Orłowska Paulina Morąg Finisz Morąg 10km K20 (16-29 lat) 1991 01:00:04

5 (92) Fredo Karolina Bartoszyce UKS ,,Jedynka\" Bartoszyce 10km K20 (16-29 lat) 1997 01:00:16

6 (97) Lipka Joanna Morąg Finisz Morąg 10km K20 (16-29 lat) 1985 01:01:23

K30

Open 3 (43) Woronecka Sylwia Morąg Finisz Morąg 10km K30 (30-39 lat) 1984 00:51:55

1 (47) Szymańska-Mielcarz Jolanta Morąg FINISZ MORĄG 10km K30 (30-39 lat) 1984 00:52:03

2 (95)Bertel Alicja Olsztyn 10km K30 (30-39 lat) 1980 01:01:00

3 (101) Michalowska Agata Ostróda Ostroda 10km K30 (30-39 lat) 1978 01:03:18

4 (102) Szwankowska Monika Ostróda 10km K30 (30-39 lat) 1978 01:03:21

5 (107) Dolata Anna Barczewo 10km K30 (30-39 lat) 1978 01:04:47

6 (113) Karczewska Anna Ostróda 10km K30 (30-39 lat) 1978 01:09:17

K40

1 (63) Gawrońska Beata Olsztyn BBL Olsztyn 10km K40 (40-49 lat) 1973 00:54:34

2 (69) Filipczyk Joanna Ostróda Wariat Team 10km K40 (40-49 lat) 1972 00:55:38

3 (77) Kowalonek Amelia Ostroda brak 10km K40 (40-49 lat) 1972 00:56:43

4 (86) Kraskowska Monika Dobre Miasto 10km K40 (40-49 lat) 1974 00:59:21

5 (110) Borkowska Grażyna Kętrzyn 10km K40 (40-49 lat) 1972 01:07:06

6 (114) Kozlowska Ewa Olsztyn 10km K40 (40-49 lat) 1969 01:10:55

 

Dystans 5 km

Mężczyźni Open

1 Chodorowicz Kamil Morąg Paged Sklejka Finisz Morąg 5km M20 (16-29 lat) 1989 00:17:13

2 Horen Kamil 5km M20 (16-29 lat) 1986 00:17:54

3 Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 5km M40 (40-49 lat) 1971 00:17:57

4 Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg 5km M20 (16-29 lat) 1986 00:18:18

5 Sanecki Piotr Pasłęk KB Biegam Bo Lubię Pasłęk 5km M20 (16-29 lat) 1987 00:18:24

6 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 5km M30 (30-39 lat) 1979 00:18:50

7 Możejko Marek Morąg Finisz Morąg 5km M40 (40-49 lat) 1974 00:19:17

8 Chrząszcz Maciej Orneta Okba Orneta 5km M30 (30-39 lat) 1975 00:19:27

9 Reks Bernard Prabuty 5km M50 (50 i więcej lat) 1964 00:19:38

10 Bogusz Piotr Mrągowo KB Mrągowo/12 tri.pl Drużyna Wilka 5km M20 (16-29 lat) 1990 00:20:18

11 Brzozowski Franciszek Miłomłyn Brzozowski Team 5km M20 (16-29 lat) 1992 00:20:32

12 Miałkowski Michał Morąg 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:20:32

13 Biedulski Marek Łukta Wyimaginowani z Powyłamywanymi Nogami 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:20:38

14 Rafał Szewczyk Olsztyn Team Kopeć 5km M40 (40-49 lat) 1974 00:20:41

15 Kwiatkowski Marcin Samborowo Brzozowski Tri-Run Team 5km M20 (16-29 lat) 1992 00:20:49

16 Kord Arkadiusz Barczewo 5km M20 (16-29 lat) 1996 00:21:13

17 Pierza Rafał Łukta 5km M20 (16-29 lat) 1989 00:21:28

18 Załęski Kuba Łukta 5km M20 (16-29 lat) 1998 00:21:32

19 Kuras Mariusz Ostróda 5km M30 (30-39 lat) 1975 00:21:39

20 Zieliński Tomasz Olsztyn Team Kopeć 5km M30 (30-39 lat) 1976 00:21:42

21 Filipski Jan Olsztyn OKNOS TEAM 5km M40 (40-49 lat) 1971 00:22:05

22 Jaśkowiak Maciej Morąg 5km M20 (16-29 lat) 1987 00:22:43

23 Wyszomirski Piotr Łukta Wyimaginowani z Powyłamywanymi Nogami 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:22:58

24 Kawiecki Mariusz Komorowo Wyimaginowani z Powyłamywanymi Nogami 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:23:13

25 Rogowski Jacek Olsztyn 5km M30 (30-39 lat) 1976 00:23:22

26 Grabowski Marek Olsztyn 5km M40 (40-49 lat) 1965 00:23:26

27 Sanecki Przemysław Pasłęk KB BIEGAM BO LUBIE PASŁĘK 5km M20 (16-29 lat) 1990 00:23:33

28 Opalach Zbigniew Olsztyn 5km M30 (30-39 lat) 1982 00:23:35

29 Dziliński Marcin Ostróda 5km M30 (30-39 lat) 1975 00:23:39

30 Karczewski Sylwester Ostróda 5km M30 (30-39 lat) 1979 00:23:42

31 Toński Tomasz Łukta 5km M20 (16-29 lat) 1990 00:24:06

32 Szymanowicz Piotr Kamień Kr. 5km M40 (40-49 lat) 1972 00:25:15

33 Świątkowski Sasza Morąg MSB Finisz Morąg 5km M40 (40-49 lat) 1973 00:25:35

34 Andrzejczak Marcin Szczytno 5km M40 (40-49 lat) 1974 00:25:37

35 Kulesza Jakub Łukta Wyimaginowani z Powyłamywanymi Nogami 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:26:00

36 Połocki Piotr Łukta 5km M40 (40-49 lat) 1974 00:26:19

37 Ruciński Łukasz Olsztyn 5km M30 (30-39 lat) 1981 00:26:34

38 Ziomek Dariusz Morąg 5km M40 (40-49 lat) 1973 00:26:45

39 Karuc Edmund Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 5km M50 (50 i więcej lat) 1956 00:26:59

40 Dudko Tomasz Dywity 5km M30 (30-39 lat) 1979 00:27:38

41 Dudko Roman Dywity 5km M50 (50 i więcej lat) 1949 00:27:38

42 Podralski Marek Łukta 5km M20 (16-29 lat) 1985 00:27:42

43 Kuchowski Ryszard Kieźliny 12 Tri Drużyna Wilka 5km M40 (40-49 lat) 1966 00:28:21

44 Guzowski Grzegorz Elbląg 5km M40 (40-49 lat) 1974 00:31:38

45 Siemieniewski Krzysztof Elbląg 5km M20 (16-29 lat) 1986 00:31:45

46 Mielinowski Robert 5km M40 (40-49 lat) 1973 00:31:51

47 Leorowicz Jan Łukta 5km M50 (50 i więcej lat) 1953 00:38:46

M20

Open 1 1 Chodorowicz Kamil Morąg Paged Sklejka Finisz Morąg 5km M20 (16-29 lat) 1989 00:17:13

Open 2 Horen Kamil 5km M20 (16-29 lat) 1986 00:17:54

1 (4) Orłowski Tomasz Morąg Finisz Morąg 5km M20 (16-29 lat) 1986 00:18:18

2 (5) Sanecki Piotr Pasłęk KB Biegam Bo Lubię Pasłęk 5km M20 (16-29 lat) 1987 00:18:24

3 (14) Bogusz Piotr Mrągowo KB Mrągowo/12 tri.pl Drużyna Wilka 5km M20 (16-29 lat) 1990 00:20:18

4 (15) Brzozowski Franciszek Miłomłyn Brzozowski Team 5km M20 (16-29 lat) 1992 00:20:32

5 (16)Miałkowski Michał Morąg 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:20:32

6 (17) Biedulski Marek Łukta Wyimaginowani z Powyłamywanymi Nogami 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:20:38

M30

1 (6) Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 5km M30 (30-39 lat) 1979 00:18:50

2 (9) Chrząszcz Maciej Orneta Okba Orneta 5km M30 (30-39 lat) 1975 00:19:27

3 (19) Kuras Mariusz Ostróda 5km M30 (30-39 lat) 1975 00:21:41

4 (20) Zieliński Tomasz Olsztyn Team Kopeć 5km M30 (30-39 lat) 1976 00:21:42

5 (32) Rogowski Jacek Olsztyn 5km M30 (30-39 lat) 1976 00:23:22

6 (35) Opalach Zbigniew Olsztyn 5km M30 (30-39 lat) 1982 00:23:39

M40

Open 3 (3) Szczygłowski Jacek Morąg Paged Sklejka Morąg 5km M40 (40-49 lat) 1971 00:17:57

1 (8) Możejko Marek Morąg Finisz Morąg 5km M40 (40-49 lat) 1974 00:19:17

2 (18) Szewczyk Rafał Olsztyn Team Kopeć 5km M40 (40-49 lat) 1974 00:20:41

3 (27) Filipski Jan Olsztyn OKNOS TEAM 5km M40 (40-49 lat) 1971 00:22:05

4 (33) Grabowski Marek Olsztyn 5km M40 (40-49 lat) 1965 00:23:30

5 (43) Szymanowicz Piotr Kamień Kr. 5km M40 (40-49 lat) 1972 00:25:19

6 (44) Świątkowski Sasza Morąg MSB Finisz Morąg 5km M40 (40-49 lat) 1973 00:25:35

M50

1 (10) Reks Bernard Prabuty 5km M50 (50 i więcej lat) 1964 00:19:39

2 (52) Karuc Edmund Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 5km M50 (50 i więcej lat) 1956 00:26:59

3 (54) Dudko Roman Dywity 5km M50 (50 i więcej lat) 1949 00:27:44

4 (77) Leorowicz Jan Łukta 5km M50 (50 i więcej lat) 1953 00:38:47

 

Kobiety Open

1 Barcewicz Marta 12 Tri Drużyna Wilka 5km K20 (16-29 lat) 1986 00:19:57

2 Pieczulis Krystyna Olsztyn 5km K50 (50 i więcej lat) 1962 00:21:56

3 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 5km K30 (30-39 lat) 1982 00:22:03

4 Pawlyta Weronika Elbląg 5km K20 (16-29 lat) 1986 00:23:52

5 Grabiec Joanna Miłomłyn Brzozowski Team 5km K20 (16-29 lat) 1996 00:24:07

6 Malinowska Dominika Łukta 5km K20 (16-29 lat) 1991 00:24:37

7 Przybysz Joanna Morąg 5km K30 (30-39 lat) 1979 00:24:38

8 Chrząszcz Magdalena Orneta Okba Orneta 5km K30 (30-39 lat) 1977 00:25:58

9 Filipczyk Marta Ostróda 5km K20 (16-29 lat) 1995 00:26:07

10 Subczyńska Monika Jonkowo 5km K30 (30-39 lat) 1984 00:28:44

11 Świątkowska Małgorzata Morąg MSB Finisz Morąg 5km K40 (40-49 lat) 1974 00:28:49

12 Aftowicz-Kuczyńska Karolina Stare Jabłonki 5km K30 (30-39 lat) 1981 00:29:05

13 Dzilińska Katarzyna Ostróda 5km K40 (40-49 lat) 1974 00:29:19

14 Pykało Agnieszka Olsztyn 5km K30 (30-39 lat) 1981 00:29:24

15 Gastoł Dorota Elbląg 5km K30 (30-39 lat) 1979 00:29:46

16 Roczyńska Joanna Morąg Finisz Morąg 5km K30 (30-39 lat) 1979 00:30:26

17 Petrykowska Marta Miłomłyn Brzozowski Team 5km K20 (16-29 lat) 1996 00:30:32

18 Kraushar Monika Giedajty DOMON 5km K40 (40-49 lat) 1974 00:30:38

19 Wiktorowicz Weronika Ostróda 5km K20 (16-29 lat) 1992 00:31:22

20 Zychalak Małgorzata Łukta 5km K30 (30-39 lat) 1976 00:31:27

21 Siemieniewska Agnieszka Elbląg 5km K30 (30-39 lat) 1981 00:31:51

22 Nowicka Małgorzata Ostróda PLANIMETR 5km K30 (30-39 lat) 1980 00:32:44

23 Budzińska Paulina Łukta 5km K20 (16-29 lat) 1990 00:32:57

24 Załęska Renata Łukta 5km K40 (40-49 lat) 1972 00:33:35

25 Kłos Małgorzata Łukta 5km K40 (40-49 lat) 1973 00:37:32

26 Gędzior Krystyna Łukta 5km K50 (50 i więcej lat) 1960 00:37:33

K20

Open 1 (12) Barcewicz Marta 12 Tri Drużyna Wilka 5km K20 (16-29 lat) 1986 00:19:57

1 (38) Pawlyta Weronika Elbląg 5km K20 (16-29 lat) 1986 00:23:52

2 (40) Grabiec Joanna Miłomłyn Brzozowski Team 5km K20 (16-29 lat) 1996 00:24:07

3 (41) Malinowska Dominika Łukta 5km K20 (16-29 lat) 1991 00:24:37

4 (48) Filipczyk Marta Ostróda 5km K20 (16-29 lat) 1995 00:26:07

5 (64) Petrykowska Marta Miłomłyn Brzozowski Team 5km K20 (16-29 lat) 1996 00:30:32

6 (66) Wiktorowicz Weronika Ostróda 5km K20 (16-29 lat) 1992 06:16 00:31:22

K30

Open 3 (26) Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 5km K30 (30-39 lat) 1982 00:22:03

1 (42)Przybysz Joanna Morąg 5km K30 (30-39 lat) 1979 00:24:38

2 (46) Chrząszcz Magdalena Orneta Okba Orneta 5km K30 (30-39 lat) 1977 00:26:07

3 (57) Subczyńska Monika Jonkowo 5km K30 (30-39 lat) 1984 00:28:44

4 (59) Aftowicz-Kuczyńska Karolina Stare Jabłonki 5km K30 (30-39 lat) 1981 00:29:05

5 (61) Pykało Agnieszka Olsztyn 5km K30 (30-39 lat) 1981 00:29:24

6 (62) Gastoł Dorota Elbląg 5km K30 (30-39 lat) 1979 00:29:46

K40

1 (58) Świątkowska Małgorzata Morąg MSB Finisz Morąg 5km K40 (40-49 lat) 1974 00:28:49

2 (60) Dzilińska Katarzyna Ostróda 5km K40 (40-49 lat) 1974 00:29:19

3 (65) Kraushar Monika Giedajty DOMON 5km K40 (40-49 lat) 1974 00:30:38

4 (74) Załęska Renata Łukta 5km K40 (40-49 lat) 1972 00:33:35

5 (75) Kłos Małgorzata Łukta 5km K40 (40-49 lat) 1973 00:37:32

K50

Open 2 (25) Pieczulis Krystyna Olsztyn 5km K50 (50 i więcej lat) 1962 00:21:56

1 (76) Gędzior Krystyna Łukta 5km K50 (50 i więcej lat) 1960 00:37:33

 

Najlepszy Łukcianin (10 km)

1 (42)Kłos Bogusław Łukta 10km M40 (40-49 lat) 1974 00:50:55

2 (57) Łaszkowski Piotr Łukta K.S Wachlarz 10km M30 (30-39 lat) 1976 00:54:00

3 (58) Ciulak Daniel Łukta Finisz Morąg 10km M30 (30-39 lat) 1982 00:54:04

4 (98) Łaszkowski Jarosław Łukta Pasłęka Team 10km M40 (40-49 lat) 1971 01:01:51

Najlepszy Łukcianin (5 km)

Kobiety

1 (41) Malinowska Dominika Łukta 5km K20 (16-29 lat) 1991 00:24:37

2 (67) Zychalak Małgorzata Łukta 5km K30 (30-39 lat) 1976 00:31:27

3 (73) Budzińska Paulina Łukta 5km K20 (16-29 lat) 1990 00:32:57

4 (74) Załęska Renata Łukta 5km K40 (40-49 lat) 1972 00:33:35

5 (75) Kłos Małgorzata Łukta 5km K40 (40-49 lat) 1973 00:37:32

6 (76) Gędzior Krystyna Łukta 5km K50 (50 i więcej lat) 1960 00:37:33

Mężczyźni

1 (17) Biedulski Marek Łukta Wyimaginowani z Powyłamywanymi Nogami 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:20:38

2 (21) Pierza Rafał Łukta 5km M20 (16-29 lat) 1989 00:21:31

3 (22) Załęski Kuba Łukta 5km M20 (16-29 lat) 1998 00:21:33

4 (29) Wyszomirski Piotr Łukta Wyimaginowani z Powyłamywanymi Nogami 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:22:58

5 (30) Toński Tomasz Łukta 5km M20 (16-29 lat) 1990 00:24:06

6 (47)Kulesza Jakub Łukta Wyimaginowani z Powyłamywanymi Nogami 5km M20 (16-29 lat) 1997 00:26:00



komentarze (1) autor: GRATULACJE! dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

10 Października 2014, godz: 15:13

Teraz Ty możesz pomóc strażakowi



komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres edycja:malina

17 Września 2014, godz: 11:25

Bieg Przełajowy o Puchar Hotelu Masuria Łukta Run 2014


ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ >

Trasa 5 km

Trasa 10 km

Puchary!


komentarze (23) planimetr: Biegam, bo lubię!Dziękuję za piękne emocje organizatorom, uczestnikom, kibicom. Liczę na kolejne edycje.Już tworzy się nasz team ;-) Kochani wspierajmy takie imprezy, bo warto coś robić dla siebie, dla innych. Za rok również jesteśmy z Wami! dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

10 Września 2014, godz: 12:27

Cyrk Maska zaprasza do Gietrzwałdu



komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina

4 Września 2014, godz: 10:21

Gminne Dożynki ŁUKTA 2014



komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina

1 Września 2014, godz: 13:58

Zawody MDP w Olsztynie



komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

15 Sierpnia 2014, godz: 14:23

Pomagajmy! Zbiórka artykułów szkolnych!



komentarze (1) luktamer: Szlachetna idea-szkoda ze jestem tak daleko-wim ,ze wiele rodzin jest po prostu biednych.POzdr. dodaj komentarz autor:malina

                                      
                                      





copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski